Wydajność stron internetowych

Zapraszam do obejrzenia mojej prezentacji na temat przyśpieszania i optymalizacji stron internetowych. Prezentacja odbyła się na 10-tej edycji spotkań dla programistów BarCoders.

Był to mój debiut w roli prelegenta. Zdecydowałem się na temat wydajności stron internetowych ze względu na duże doświadczenie w tym zakresie. Feedback po prezentacji był bardzo pozytywny jednak nagranie przygotowane przez organizatorów uświadomiło mi, że mam jeszcze nad czym pracować.

Najbardziej mnie śmieszy przejęzyczenie w którym z wyzwalacza zrobiłem tygrysa :D

Jednak po ocenie prezentacji przez słuchaczy twierdzę że ma ona sporą wartość merytoryczną dlatego chce się nią z wami podzielić. Wykład był nagrywany przez organizatorów dzięki czemu możecie zobaczyć go na youtube.

Dla waszej wygody przygotowałem plik PDF z całą prezentacją. Dzięki czemu będziecie mogli obejrzeć slajdy w przyzwoitej jakości. Możecie go pobrać poniżej w sekcji pobieranie.

Organizatorem spotkania jest firma RST w której obecnie pracuje. Jeśli chcielibyście zostać prelegentem na kolejnym spotkaniach BarCoders nie musicie zmieniać pracy. Wystarczy wypełnić odpowieni formularz na stronie barcoders.pl

Zamknij
O mnie Programy Prace Kursy Oferta Skontaktuj się ze mną