Niebieska Kulka

Gra polega na zbieraniu kwadratów z pomocą kulki, która jest w pudełku. Sterowanie odbywa się za pomocą nachylania pudełka w taki sposób aby wprawić kulkę w ruch. Mamy 5 żyć które tracimy jeśli kulka dotknie brzegu pudełka lub jeśli złapiemy kwadrat za szybko.

Niebieska kulka była moim debiutem w konkursach 48h. Dostrzegam wiele błędów które popełniłem przy tworzeniu logiki jak i zasad rozgrywkilecz mimo popełnionych błędów udało mi się wygrać. Być może jestem dla siebie zbyt surowy ale moim zdaniem tragicznie odwzorowałem perspektywę, bez sensu zrobiłem czekanie do złapania kwadratu przez co gra szybko się nudzi. Po stracie życia przez kilka sekund można by uruchamiać chwilową nieśmiertelność aby nie stracić wszystkich żyć na samym początku ponieważ nie pozwala to przyzwyczaić się do sterowania. Do samej logiki nie podszedłem ambitnie i zrobiłem straszny bałagan w kodzie który się zemścił i utrudniał prace na późniejszym etapie. Dzięki temu doświadczeniu zwróciłem uwagę jak bardzo potrzebne jest utrzymanie czystości nie tylko na biurku ale też w kodzie :)

Po tych kilku słowach wstępu chciałbym zaprosić was do zagrania oraz ocenienia mojej gry jak i zapoznania się z pozostałymi grami konkursowymi(konkurs "Fizyczny świat w pudełku")

Niebieska Kulka - opinie rywali

  • ciekawa koncepcja, plus za technologie
  • świetne wykonanie i pomysł.
  • to jest w ogóle najlepsza gra, chciałbym przyznać 4 punkty :D
Kliknij aby zagrać w grę
Zamknij
O mnie Programy Prace Kursy Oferta Skontaktuj się ze mną